Новини та інформація

ДЕРЖАВНІЙ СЛУЖБІ УКРАЇНИ — 100 РОКІВ

12

Чер
2018

Шановні державні службовці! Прийміть найщиріші вітання від Міжрегіонального управління Нацдержслужби у Волинській та Рівненській областях з нагоди 100-річчя становлення нашої державності.

Читати повністю

Відбулося розширене засідання колегії управління освіти, науки та молоді облдержадміністрації

11

Чер
2018

11 червня 2018 року на базі Волинського інституту післядипломної педагогічної освіти відбулося розширене засідання колегії управління освіти, науки та молоді облдержадміністрації.

Читати повністю

На Волині відбувся спортивно-патріотичний Фестиваль учнівської молоді

11

Чер
2018

Понад 500 дітей зі всієї області – команди-переможці районних та міських змагань взяли участь в ХІІІ обласному Фестивалі фізичної культури та військово-патріотичного виховання учнівської молоді Волині.

Читати повністю

«Старти надій — 2018» на Волині

11

Чер
2018

З 7 по 9 червня у м. Луцьку на базі Волинського ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Небесної Сотні відбувся обласний етап Всеукраїнських дитячих спортивних ігор «Старти надій – 2018».

Читати повністю

Базовий тренінг Програми «Молодіжний працівник» відбувся у Володимирі-Волинському

8

Чер
2018

Молодіжним центром Волині за підтримки управління освіти, науки та молоді Волинської облдержадміністрації у місті Володимирі-Волинському проведено базовий тренінг Програми “Молодіжний працівник”.

Читати повністю

Відбулося виїзне засідання з питань підготовки і проведення оздоровлення та відпочинку дітей

7

Чер
2018

Виїзне засідання обласної міжвідомчої комісії з питань підготовки і проведення оздоровлення та відпочинку дітей влітку 2018 року відбулося 7 червня у Маневицькому районі.

Читати повністю

Змагалися юні судномоделісти Волині

7

Чер
2018

З 6 по 7 червня 2018 року на базі оздоровчого табору «Сонячний» с. Гаразджа Луцького району проведено обласні відкриті змагання учнівської молоді з судномодельного спорту.

Читати повністю

Запрошуємо взяти участь у Всеукраїнській акції «Донеччина зустрічає своїх захисників»

4

Чер
2018

З 4 по 5 липня 2018 року у м. Краматорськ (гора Карачун) заплановано проведення Всеукраїнської акції «Донеччина зустрічає своїх захисників».

Читати повністю

«Зелена миля — 2018» у Луцьку

1

Чер
2018

Понад 400 студентів закладів вищої освіти I-IV рівнів акредитації та школярів міста Луцька стали учасниками обласного етапу Всеукраїнського забігу серед учнівської і студентської молоді «Зелена миля – 2018».

Читати повністю

«Дитячі мрії тут навчаються літати, щоб ніколи не згубитися в житті»

1

Чер
2018

Відбувся творчий звіт гуртків Волинського державного центру естетичного виховання учнів загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладів

Читати повністю

Результати конкурсу «Все про безпеку — вустами дітей»

1

Чер
2018

Нагородження переможців конкурсу дитячих робіт «Все про безпеку – вустами дітей» серед вихованців закладів позашкільної освіти відбулося 1 червня в Центрі науково-технічної творчості учнівської молоді.

Читати повністю

У Ковелі змагалися авіамоделісти

31

Тра
2018

З 29 по 31 травня більше пів сотні школярів взяли участь в обласних відкритих змаганнях учнівської молоді з авіамодельного спорту.

Читати повністю

Професійно-технічна освіта Волині презентувала свої досягнення

30

Тра
2018

Навчальний рік професійно-технічна освіта Волині традиційно завершує презентацією закладів, які успішно здійснюють підготовку робітничих кадрів для потреб регіону.

Читати повністю

Вітання Міністра освіти і науки України з нагоди 100-річчя позашкільної освіти

28

Тра
2018

Міністерство освіти і науки України висловлює щиру вдячність організаторам Всеукраїнського фестивалю дитячої творчості, що відбувся на Волині з нагоди 100-річчя позашкільної освіти України.

Читати повністю

Останній дзвоник пролунав для школярів Волині

25

Тра
2018

Цьогоріч останній дзвоник пролунав для 7 396 випускників області 11-х класів та 11 633 школярів 9-х класів.

Читати повністю

На Волині визначились переможці обласного етапу Всеукраїнського заходу «Олімпійське лелеченя»

22

Тра
2018

Понад 200 учнів шкіл Волині взяли участь в обласному етапі Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед дітей «Олімпійське лелеченя», що відбувся 22 травня 2018 року у смт Маневичі.

Читати повністю

Результати співпраці щодо україно-естонського проекту на Волині

22

Тра
2018

Підсумкова конференція за результатами україно-естонського проекту з розвитку співробітництва «Досвід Естонії – на підтримку реформи професійної освіти в Україні, Волинська область» відбулася у м. Києві за участю заступника Міністра освіти і науки України Павла Хобзея.

Читати повністю

На Волині відбувся Всеукраїнський фестиваль дитячої творчості з нагоди 100-річчя позашкільної освіти України

18

Тра
2018

Понад дві тисячі дітей, педагогів зі всієї України, гостей з Білорусі взяли участь у масштабному Всеукраїнському фестивалі дитячої творчості, присвяченому 100-річчю позашкільної освіти України, що проходив 16-18 травня у місті Луцьку.

Читати повністю

Обговорено шляхи покращення організації спортивно-масової роботи у новостворених ОТГ

15

Тра
2018

15 травня в смт Голоби відбувався обласний семінар-практикум на тему «Особливості організації спортивно-масової та фізкультурно-оздоровчої роботи в об’єднаній територіальній громаді».

Читати повністю

Урочисто відзначено обдарованих учнів Волині та їх наставників

14

Тра
2018

14 травня 2018 року в приміщенні сесійної зали Волинської обласної ради відбулося обласне свято «Творча обдарованість», де представники влади найвищими нагородами відзначали обдарованих учнів, які стали переможцями Всеукраїнських олімпіад, конкурсів, турнірів, змагань, фестивалів у 2017 – 2018 навчальному році, та їх наставників.

Читати повністю