Новини

Успішний виступ Волинських студентів на ХІІІ літній Універсіаді України 2017 року

7

Лип
2017

У м. Києві на стадіоні Національного університету біоресурсів і природокористування, відбулося урочисте закриття XIII літньої Універсіади України-2017. Головна суддівська колегія підвела підсумки виступів збірних команд областей та вищих навчальних закладів, які упродовж трьох місяців змагалися з 32 видів спорту.

Читати повністю

Волинські туристи вибороли бронзові нагороди на Кубку України з пішохідного туризму

26

Чер
2017

З 22 по 26 червня 2017 року збірна команда обласного Центру туризму, спорту та екскурсій взяла участь у Кубку України серед юнаків з пішохідного туризму, який відбувся на Закарпатті.

Читати повністю

Вшанували полеглих за Україну випускників ПТНЗ

22

Чер
2017

22 червня 2017 року у Нововолинському ВПУ відбулася година пам’яті випускників училища, які полягли в боротьбі за територіальну цілісність та державну незалежність України в ході антитерористичної операції.

Читати повністю

Туристько-краєзнавчий зліт учнівської молоді Волині

19

Чер
2017

Близько 200 кращих спортсменів у складі 19 команд переможців районних та міських туристських змагань з районів та міст області взяли участь у 62-му туристько-краєзнавчому зльоті серед учнівської молоді Волині.

Читати повністю

Відбудеться Дев’ята Міжнародна виставка «Інноватика в сучасній освіті» та Шоста Міжнародна виставка освіти за кордоном «World Edu»

19

Чер
2017

Щорічні освітні виставки «Інноватика в сучасній освіті» та «World Edu» відбудуться 24-26 жовтня в Києві.

Читати повністю

Відбувся обласний етап Всеукраїнських дитячих спортивних ігор «Старти надій — 2017»

16

Чер
2017

У Луцьку завершився обласний етап Всеукраїнських дитячих спортивних ігор серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів «Старти надій – 2017».

Читати повністю

Обласні туристські змагання для дітей сільських шкіл

13

Чер
2017

З 10 по 13 червня 2017 року на турбазі «Юний турист» поблизу с. Лище Луцького району відбувся обласний туристський зліт серед сільських загальноосвітніх шкіл І-ІІ ступенів пам’яті Ігоря Коротуна, організований Центром туризму, спорту та екскурсій.

Читати повністю

На старті «Олімпійське літо»

13

Чер
2017

13 червня 2017 року на базі дитячо-оздоровчого табору «Сонячний» с.Гаразджа Луцького району відбулися фізкультурно-оздоровчі та спортивно-масові заходи «Олімпійський день» за Всеукраїнською програмою «Олімпійське літо».

Читати повністю

Визначено переможців обласного конкурсу «Молоді, творчі, креативні» та конкурсу «Викладач року — 2017»

13

Чер
2017

13 червня 2017 року на базі Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Волинській області відбулося урочисте вшанування учасників обласного конкурсу «Молоді, творчі, креативні» та фіналістів обласного конкурсу «Викладач року – 2017» серед викладачів англійської мови професійно-технічних навчальних закладів області.

Читати повністю

ХІІІ літня Універсіада України з волейболу серед жінок (фінальні змагання)

9

Чер
2017

В місті Луцьку завершилися фінальні змагання ХІІІ літньої Універсіади України з волейболу серед жінок за участю команд Волинської, Тернопільської, Львівської, Миколаївської, Чернівецької, Чернігівської областей та міста Києва.

Читати повністю

Візит педагогів професійно-технічних навчальних закладів Волині в Естонію

6

Чер
2017

У рамках проекту «Досвід Естонії для підтримки реформ професійної освіти в Україні. Волинська область» з 29 травня по 6 червня 2017 року педпрацівники ПТНЗ Волині відвідали Естонію.

Читати повністю

Чемпіонат Волині з водного туризму

5

Чер
2017

З 2 по 4 червня 2017 року поблизу с. Черськ Маневицького району відбувся відкритий Чемпіонат Волинської області з водного туризму.

Читати повністю

Рятувальники очима дітей

2

Чер
2017

2 червня 2017 року на базі Центру науково-технічної творчості учнівської молоді відбулося нагородження переможців щорічного конкурсу дитячих робіт «Рятувальники очима дітей» серед вихованців позашкільних навчальних закладів.

Читати повністю

Підведено підсумки конкурсу проектів

2

Чер
2017

2 червня 2017 року відбулося засідання конкурсної комісії з визначення програм (проектів, заходів).

Читати повністю

Відбувся фестиваль «Моє веселкове дитинство»

1

Чер
2017

З нагоди Міжнародного дня захисту дітей 1 червня 2017 року педагоги Волинського державного центру естетичного виховання учнів загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладів разом зі своїми вихованцями взяли участь у заходах, що відбулися у місті Луцьку.

Читати повністю

Черговий етап реалізації проекту «Партнерство у сфері професійно-технічної освіти в Україні»

1

Чер
2017

Представники Волинської обласної державної адміністрації та учасники проекту мали можливість ознайомитись зі структурою та системою організації дуальної форми професійної освіти у Баварії.

Читати повністю

Останній дзвоник пролунав для школярів Волині

26

Тра
2017

Промайнув ще один навчальний рік. Настала хвилююча мить свята Останнього дзвоника. 26 травня у загальноосвітніх навчальних закладах Волинської області відбулися урочисті лінійки.

Читати повністю

Обласні творчі звіти художньої самодіяльності «Україно моя, ти одна, як життя»

26

Тра
2017

У травні в рамках обласного Свята професійно-технічної освіти відбувся концерт творчих колективів та окремих виконавців, у якому взяло участь понад 200 учнів професійно-технічних навчальних закладів.

Читати повністю

В Ужгороді відбудеться Всеукраїнський фестиваль «Карпатська Україна»

26

Тра
2017

26-27 травня 2017 року в м. Ужгород Закарпатської області відбудеться Всеукраїнський фестиваль, спрямований на ушанування героїв боротьби українського народу за незалежність і територіальну цілісність України, "Карпатська Україна".

Читати повністю

Професійно-технічна освіта Волині презентувала свої досягнення

25

Тра
2017

Цьогоріч Обласне свято професійно-технічної освіти відбулося 25 травня на Театральному майдані міста Луцька, де свої кращі здобутки та досягнення презентували 20 професійно-технічних навчальних закладів Волині.

Читати повністю