Новини


Результати співпраці щодо україно-естонського проекту на Волині

22

Тра
2018

Підсумкова конференція за результатами україно-естонського проекту з розвитку співробітництва «Досвід Естонії – на підтримку реформи професійної освіти в Україні, Волинська область» відбулася у м. Києві за участю заступника Міністра освіти і науки України Павла Хобзея.

Проект тривав з жовтня 2016 року по червень 2018 року, метою якого була підтримка закладів професійної освіти Волинської області та Міністерства освіти і науки України щодо розвитку професійної освіти в рамках Національної стратегії розвитку освіти в Україні на період до 2021 року та цілей розвитку професійної освіти в ЄС.

Учасниками конференції стали представники Посольства Естонської Республіки в Києві, Міністерства освіти і науки України та Естонії, Цільової установи Innove, Європейського фонду освіти, естонських шкіл-партнерів, професійної (професійно-технічної) освіти Волинської, Рівненської та Хмельницької областей, інших освітніх установ та організацій.

Результати співпраці – 5 проектів нових навчальних програм з професій: «Тракторист-машиніст с/г виробництва», «Електрогазозварник», «Штукатур», «Кухар», «Перукар»  презентували на конференції педагогічні працівники 6 пілотних закладів професійної (професійно-технічної) освіти Волинської області на чолі з начальником управління освіти, науки та молоді облдержадміністрації Людмилою Плахотною, Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Волинській області, естонських шкіл-партнерів.

Напрацьований досвід закладів освіти Волині буде розповсюджено серед окремих закладах професійної (професійно-технічної) освіти України, визначених новим проектом.