Новини


СВЯТО ПРОФЕСІЇ

12

Бер
2018

З метою підвищення престижу робітничих професій та здійснення профорієнтаційної роботи у Колківському ВПУ традиційно відбулося Свято професії. Учні урочисто і натхненно представили найпопулярніші професії сьогодення професії. Тут оспівували ремесло вирощування та випікання хліба, а саме такі професії як тракторист, комбайнер, водій, слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування, кухар, кондитер.

   

Учні розповідали про пріоритетність цих професій, новітні технології вирощування сільськогосподарських культур, оновлення машинно-тракторного парку училища потужною сучасною сільськогосподарською технікою, а також про бази проходження виробничої практики на кращих підприємствах агропромислового комплексу Волині.

   

Майбутні кулінари презентували обраний фах кухаря-кондитера, який порівняли із мистецтвом високого смаку та музою ароматів. Розповіли про досягнення в обласних і всеукраїнських конкурсах професійної майстерності, майстер-класах та виставках, за підсумками яких Колківське ВПУ отримало сертифікат членства в асоціації кулінарів України. Це висока оцінка якості підготовки робітничих кадрів харчової промисловості та ресторанного бізнесу.

   

Зі сцени звучали пісні, вірші, гумор, театральні мініатюри професійного характеру. Приємно вразили відеосюжети професійного спрямування, створені учнями училища.

Аби привітати учнівську громаду училища, на захід завітали роботодавці, успішні випускники, а також представники вищих навчальних закладів, які запрошували наших випускників на продовження навчання.

Кульмінацією свята стала клятва, у якій майбутні робітники урочисто присягали бути вірними обраній професії, постійно підвищувати фаховий рівень та зайняти гідне місце на сучасному ринку праці.