Новини


У місті Луцьку відбудеться Свято професійно-технічної освіти Волині

21

Тра
2018

30 травня 2018 року з 10 до 14 години на Театральному майдані міста Луцька відбудеться Свято професійно-технічної освіти Волині.

Організатор виставки: управління освіти, науки та молоді облдержадміністрації, за підтримки голови Волинської обласної державної адміністрації Олександра Ілліча Савченка, голови Волинської обласної ради Ігоря Петровича Палиці та сприяння Луцького міської ради.

Мета заходу – популяризація та піднесення престижу робітничих професій, налагодження партнерських зв’язків, виявлення і підтримка обдарованої молоді в системі професійної освіти, підвищення рівня професійної підготовки, розвиток творчої активності учнів.

У святі візьмуть участь більше 20 закладів професійної освіти області.

В рамках заходу:

  • ярмарок-продаж виробів;
  • майстер-класи професійного спрямування;
  • виступи учасників художньої самодіяльності;
  • виставка методичних напрацювань педагогічних працівників закладів професійної освіти та технічної творчості учнів.

Захід надає можливість донести до учнів старшої школи головні переваги професійно-технічної освіти: можливість отримати повну загальну середню освіту, високий рівень фахової робітничої кваліфікації, здобуття у стінах закладу професійної освіти початкової вищої освіти та продовження навчання у вищому навчальному закладі за профілем підготовки, щомісячне стипендіальне забезпечення, оплату праці під час проходження виробничої практики, працевлаштування після закінчення закладу.

На виставці-ярмарку в широкому асортименті будуть представлені різноманітні побутові товари та вироби, домашня випічка, дачні набори, садово-парковий інвентар, сільськогосподарська продукція, вироби з металу, дерева та лози, швейні та столярні вироби, виготовлені учнями та майстрами. Бажаючі матимуть можливість придбати зазначену продукцію за помірними цінами.

За додатковою інформацією звертайтесь, будь ласка, в управління освіти, науки та молоді облдержадміністрації: (0332) 728 287, 723 779