Відповідно до ст. 40 Конституції України, Закону України «Про звернення громадян», Указу Президента України від 7 лютого 2008 року № 109 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування», з метою створення необхідних умов для реалізації конституційних прав громадян на звернення та всебічного вивчення громадської думки в управлінні освіти, науки та молоді облдержадміністрації працює «Телефон довіри», як один із засобів забезпечення зворотного зв’язку керівництва управління з громадськістю.

На «Телефон довіри» в управління освіти, науки та молоді облдержадміністрації можна звертатись  за номером: (0332) 722354 щоденно, крім вихідних та святкових днів, з 08.00 до 17.00 години у п’ятницю з 08.00 до 16.00 години, обідня перерва з 13.00-14.00.

«Телефон довіри» працює з метою:

-поширення зворотнього зв’язку з мешканцями області;

-оперативного реагування на гострі проблеми жителів області;

-невідкладного вжиття заходів щодо припинення неправомірних дій, поновлення прав і свобод громадян, порушених унаслідок недодержання вимог законодавства про звернення громадян.