Прізвище, ім’я, по батькові

Назва посади

Телефон

Плахотна Людмила Володимирівна

начальник управління освіти, науки та молоді облдержадміністрації

72-23-54

 

Відділ дошкільної, загальної середньої та вищої освіти

Соломіна Тетяна Іванівна

заступник начальника – начальник відділу

72-71-97

Корець Ангеліна Йосипівна

заступник начальника відділу

72-34-63

Загрева Валентина Ярославівна

головний спеціаліст

 

Малащук Оксана Григорівна

головний спеціаліст

72-34-63

Міщук Аліна Сергіївна

головний спеціаліст

 

Роговська Лариса Іванівна

головний спеціаліст

72-71-51

Самолюк Олена Сергіївна

головний спеціаліст

72-34-63

Матвіюк Володимир Святославович

провідний інспектор

72-40-48

 

Відділ професійно-технічної освіти та молодіжної політики

Ткачук Олександр Олександрович

заступник начальника – начальник відділу

72-82-87

Найдич Марина Анатоліївна

головний спеціаліст

72-82-17

Полякова Людмила Василівна

головний спеціаліст

72-37-79

Скибінська Марія Вікторівна

головний спеціаліст

72-82-17

Яремчук Любов Богданівна

головний спеціаліст

72-82-17

Федорович Юлія Олегівна

спеціаліст

72-37-79

 

Відділ організаційної роботи та прогнозування

 

начальник відділу – головний бухгалтер

72-55-57

Дружук Ірина Валентинівна

головний спеціаліст

72-23-35

Марчук Олена Миколаївна

головний спеціаліст

72-23-35

Павловіч Наталія Дмитрівна

головний спеціаліст

72-54-21

Хвесик Тетяна Анатоліївна

головний спеціаліст

72-55-57

 

Відділ соціального розвитку закладів та установ освіти і науки

Сірук Володимир Віталійович

начальник відділу

72-72-82

Твердохліб Світлана Миколаївна

завідувач канцелярії

72-23-19

Ващук Неля Дмитрівна

провідний фахівець

72-44-41

Токарева Мирослава Анатоліївна

провідний фахівець

72-44-41

Шагута Світлана Олександрівна

провідний фахівець

72-72-82

Бондаренко Василь Володимирович

фахівець І категорії

72-34-29

Демкова Світлана Євгеніївна

фахівець І категорії

72-40-48

Корсун Галина Миколаївна

фахівець І категорії

72-54-19

Ярмак Володимир Володимирович

фахівець І категорії

72-23-19

Милайчук Оксана Анатоліївна

фахівець відділу

72-71-97

Нещот Наталія Романівна

фахівець відділу

72-23-19

Панкевич Любов Вікторівна

фахівець відділу

 

Форманюк Катерина Миколаївна

фахівець відділу

72-23-54

Бацанська Ірина Степанівна

фахівець, оператор комп’ютерного набору

72-23-19

 

Молодіжний центр

Ткачук Захарій Михайлович

начальник групи

095 09 25 166

Романюк Яна Олександрівна

провідний фахівець групи

-

Ганущак Оксана Михайлівна

фахівець I категорії групи

-

Мисан Вікторія Ігорівна

фахівець I категорії групи

-

 

Централізована бухгалтерія

Стульська Марія Григорівна

головний бухгалтер

72-20-88

Бубало Галина Михайлівна

заступник головного бухгалтера

72-45-64

Ляшук Наталія Андріївна

заступник головного бухгалтера

72-20-88

Гнаткевич Валентина Михайлівна

провідний бухгалтер

72-61-64

Корінецька Юлія Миколаївна

провідний економіст

72-55-57

Левчук Алла Ярославівна

провідний бухгалтер

72-61-64

Редько Ірина Миколаївна

провідний економіст

72-45-64

Соколова Оксана Петрівна

провідний економіст

72-45-64

Кінах Тетяна Сергіївна

економіст І категорії

 

Крикун Марина Анатоліївна

економіст І категорії

72-54-19

Омельчук Людмила Євгенівна

бухгалтер І категорії

72-61-64

Сачук Наталія Миколаївна

бухгалтер І категорії

72-61-64

Бугайчук Валентина Сергіївна

бухгалтер ІІ категорії

72-61-64

Лагановська Неля Анатоліївна

бухгалтер ІІ категорії

72-23-35

Панасюк Олена Миколаївна

бухгалтер ІІ категорії

72-23-35

 

 

 

Богданович Ольга Іванівна

методист з питань загальної середньої освіти та атестації педагогічних працівників

72-23-79

Вишневська Валентина Миколаївна

методист, відповідальний секретар Волинської РЕР з питань ліцензування та атестації навчальних закладів

72-37-79