Повідомити про корупційне правопорушення

 

Управління освіти, науки та молоді Волинської обласної державної адміністрації співпрацює із особами, які повідомляють про можливі факти корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень, інших порушень Закону України «Про запобігання корупції». Особи, які надають допомогу в запобіганні і протидії корупції, перебувають під захистом держави.

Ви можете залишити відповідне повідомлення, інформація в якому стосується конкретної особи – працівника управління освіти, науки та молоді Волинської обласної державної адміністрації та містить фактичні дані, які можуть бути перевірені. (Зразок повідомлення).

Всі повідомлення розглядаються уповноваженою особою з питань запобігання та виявлення корупції в управлінні освіти, науки та молоді в порядку, визначеному Законом України «Про запобігання корупції».

Повідомлення про порушення вимог цього Закону можу бути здійснено працівником відповідного органу без зазначення авторства (анонімно).

Повідомлення про корупцію підлягає розгляду, якщо наведена у ньому інформація стосується конкретної особи, містить фактичні дані, які можуть бути перевірені.

Повідомлення завідомо неправдивих відомостей тягне за собою відповідальність, передбачену чинним законодавством України.

Інформація про особу, якій можна повідомити про вчинення працівниками управління освіти, науки та молоді Волинської обласної державної адміністрації корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень, інших порушень Закону України «Про запобігання корупції»:

уповноважена особа з питань запобігання та виявлення корупції в управлінні освіти, науки та молоді обласної державної адміністрації Павловіч Наталія Дмитрівна.

Номер телефону: (0332) 725421

Телефон працює: понеділок — четвер з 08.00 до 17.15, п’ятниця з 08.00 до 16.00. Обідня перерва -13.00-14.00

Субота, неділя — вихідні дні.

Поштова адреса: 43025, м. Луцьк, вул. Лесі Українки, 59.

«Телефон довіри» (0332) 722354

Телефон працює: понеділок — четвер з 08.00 до 17.15, п’ятниця з 08.00 до 16.00 Обідня перерва -13.00-14.00 (щоденно крім вихідних та святкових днів)

 

Email: post@uon.voladm.gov.ua

 

 

Спеціально уповноважені суб'єкти у сфері протидії корупції:

 

Національне антикорупційне бюро України 

Національне агентство з питань запобігання корупції

Головне управління Національної поліції у Волинській області

Прокуратура Волинської області

 

 

Повідомлення про корупцію >>> 

 

Роз’яснення для суб’єктів декларування >>> 

 

Методичні рекомендації щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів >>>

 

Закон України «Про запобігання корупції» >>>